17 листопада 2021 року завершила навчання група методистів, бібліотекарів ЦБС та публічних бібліотек за тематикою навчання «Методична служба публічної бібліотеки. Акцент на вирішенні проблемних професійних завдань»

У  рамках навчання було висвітлено вагомість методичної служби публічних бібліотек, яка в ОТГ значно підвищилась. Особлива роль бібліотек в активізації забезпечення життєдіяльності громадян, участі у роботі громадських організацій та створенні нових.

 Саме методична служба бібліотек здатна забезпечити перемогу в конкурсах «Бюджету громадських ініціатив», залучивши додаткові кошти для покращення екології, популяризації здорового способу життя, вихованні правосвідомості громадян, патріотизму та для багатьох інших цікавих корисних починань, які здатні поліпшити рівень життя громади.

 Бібліотечні працівники Вінницької Центральної бібліотеки поділились досвідом участі і перемог у конкурсах Вінницької ОТГ «Бюджет громадських ініціатив» з проєктним менеджментом для підвищення інклюзивності соціокультурологічних проєктів.

Окрім вузькофахових питань, слухачі мали можливість спілкуватися з провідними спеціалістами з напрямків життєдіяльності.

Були розглянуті й такі теми: «Українська ідентичність як метод та засіб утвердження загальнолюдських цінностей», «Призабуті й незабутні, відомі й маловідомі події та імена подолян», «Цифрові комунікації в громаді», «Кросплатформенний сервіс «Canva» та ін.