Завершилось підвищення кваліфікації групи директорів, методистів Центрів культури і дозвілля з питань залучення грантових коштів на розвиток  закладів культури клубного типу (з 1 по 7 лютого 2023 року).

Враховуючи обмеженість власних коштів, важливим напрямком роботи клубних установ повинна стати робота спрямована на пошук позабюджетних джерел фінансування з міжнародних фондів, програм та грантів.

 Для багатьох організацій грант-це можливість перейти на якісно інший рівень роботи.

Слухачі ознайомилися з теоретичними основами фандрайзингу,  його правовою базою та принципами реалізації,особливостями залучення коштів для реалізації проєктів. Під час навчання працівники  групами працювали над своїми умовними проєктами, етапами  складання  проєкту, підготовкою проєктної заявки, вчилися прораховувати бюджет проєкту та звітувати  про його виконання.

Крім можливості попрацювати в проєктному менеджменті , слухачі обмінялись досвідом роботи в умовах військового часу з колегами міського палацу мистецтв « Зоря». Побували на майстер-класі театру пісні «Територія року» -викладач  Ірина Добровольська ), ознайомились з благодійними проєктами  і концертами-лотереями, що проводяться з метою допомоги ЗСУ.

 Підвищення кваліфікації було спрямовано на удосконалення, оновлення знань, навичок та вмінь керівників закладів культури  клубної сфери , збереження і подальший розвиток культурної інфраструктури, творчого потенціалу, а також на підтримку аматорської мистецької творчості.