Архіви за місяць: січня, 2024

З 15 по 17 січня відбувся І етап навчання групи працівників закладів культури та мистецьких шкіл, відповідальних за діловодство (секретарі).

Ефективне управління документацією потребує не лише глибокого розуміння законодавства, але й високих навичок письма та організації. Забезпечення відповідності стандартам та точність документації впливає на професійний імідж та ефективність роботи закладів культури.

Завершилось навчання групи бібліотечних працівників без фахової освіти

З 8 по 15 січня 2024 року  відбулося підвищення кваліфікації бібліотечних працівників без фахової освіти зі стажем роботи до трьох років з тематики «Організація роботи публічної бібліотеки та надання послуг в сучасних реаліях». Учасники навчання отримали можливість ознайомитися з найновішими тенденціями у сфері бібліотечної роботи та вивчили ефективні методи організації роботи бібліотеки в умовах сучасного …

9 січня в рамках підвищення кваліфікації викладачів Вінницького фахового коледжу мистецтв імені Миколи Леонтовича, фахівців публічних бібліотек та працівників ВОНМЦ галузі культури, мистецтв та туризму відбувся тренінг психолога, арттерапевта Галини Бурковської на тему: « Баланс ментального здоров’я».

9 січня в рамках підвищення кваліфікації викладачів Вінницького фахового коледжу мистецтв імені Миколи Леонтовича, фахівців публічних бібліотек та працівників ВОНМЦ галузі культури, мистецтв та туризму відбувся тренінг психолога, арттерапевта Галини Бурковської на тему: « Баланс ментального здоров’я». Слухачі отримали знання і навички, які допоможуть створювати позитивне середовище для праці і навчання, сприятимуть збереженню власного психічного …