Про центр

Вінницький обласний навчально-методичний центр галузі культури, мистецтв та туризму здійснює підвищення кваліфікації керівних працівників та спеціалістів закладів культури, мистецтва та туризму області. Центр заснований у 2011 році.

Керівництво та структура Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму

Директор Центру – Надоленко Галина Федорівна 1955 року народження.

Закінчила Одеське культурно-освітнє училище, Київський державний інститут культури ім.О.Корнійчука.
Працювала директором Будинку культури м. Кілія  Одеської обл., художнім керівником БКіТ  ВО „Термінал”, головним спеціалістом з питань мистецтв управління культури Вінницької облдержадміністрації, заступником начальника управління культури Вінницької міської ради.

З лютого 2012 року працює деканом Вінницького факультету Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

З червня 2012 року виконувала обов’язки директора Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму.

Рішенням 31 позачергової сесії Вінницької обласної Ради від 26 квітня 2018 року директором  Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму призначено Надоленко Галину Федорівну.

Заступник директора з навчально-методичної роботи – Гарбулинський Сергій Вікторович

В. о. заступника директора з господарських питань – Войтова Надія Афанасіївна

Начальник навчально-організаційного відділу – Ковальов Юрій Тимофійович 

Завідувач методичного кабінету – Велика Олена Михайлівна

Провідний спеціаліст з правових питань – Стафійчук Галина Федорівна

Головний бухгалтер – Голумбйовська Людмила Іванівна

Метою підвищення кваліфікації є оновлення теоретичних і практичних знань спеціалістів у зв’язку з необхідністю освоєння сучасних методів вирішення професіональних завдань.

Навчання проводиться за освітньо-професійними програмами підвищення кваліфікації відповідних категорій слухачів обсягом занять 72 години. Після закінчення навчання слухачі отримують свідоцтво державного зразка.

До проведення занять залучаються провідні викладачі навчальних закладів Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського, Вінницького національного аграрного університету, Вінницького національного технічного університету, Вінницького інституту Міжнародної академії управління персоналом, Вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича, Тульчинського училища культури, викладачі позашкільних спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, спеціалісти провідних обласних бібліотек, музеїв, палаців і будинків культури, а також кращі діячі культури і мистецтва з інших областей України.

Навчальний процес на базі Центру забезпечують працівники навчально-організаційного й навчально-методичного відділів. З метою якісного проходження навчання, слухачі мають можливість вільного доступу до сучасних мультимедійних, комп’ютерних технологій, фонду бібліотеки та методичного кабінету Центру. Слухачам курсів підвищення кваліфікації надається гуртожиток.

Сьогодні Центр – це заклад безперервного удосконалення фахової майстерності та підвищення професійної компетентності працівників та керівних кадрів бібліотечних, клубних, музейних закладів та викладачів позашкільних спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

Вінницький обласний навчально-методичний центр галузі культури, мистецтв та туризму створений відповідно до рішення 8 сесії Вінницької обласної ради від23 грудня 2011року №255 на базі Вінницького факультету Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Статут закладу.

Структура Центру формується з урахуванням його функцій і складається з навчально-організаційного відділу, навчально-методичного відділу, до складу якого входить методичний кабінет і бібліотека, та господарський відділ.

З 1 січня 2016 року на базі Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму створено методичний кабінет початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.