Про центр

Вінницький обласний навчально-методичний центр галузі культури, мистецтв та туризму здійснює підвищення кваліфікації керівних працівників та спеціалістів закладів культури, мистецтва та туризму. Центр заснований  рішенням 8 сесії Вінницької обласної Ради від 23.12.2011 р. № 255 було засновано ВОНМЦ галузі культури, мистецтв та туризму на базі Вінницького факультету НАКККіМ. Ліцензія від МОН №458308 від 01.07.2014 р.

Керівництво та структура Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму

Директор Центру – Надоленко Галина Федорівна 

Закінчила Одеське культурно-освітнє училище, Київський державний інститут культури ім.О.Корнійчука.
Працювала директором Будинку культури м. Кілія  Одеської обл., художнім керівником БКіТ  ВО „Термінал”, головним спеціалістом з питань мистецтв управління культури Вінницької облдержадміністрації, заступником начальника управління культури Вінницької міської ради.

З 2012 року директор ВОНМЦ галузі культури, мистецтв та туризму, декан Вінницького факультету Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Заступник директора з навчально-методичної роботи – Гарбулинський Сергій Вікторович

В. о. заступника директора з господарських питань – Войтова Надія Афанасіївна

Начальник навчально-організаційного відділу – Головатюк Валентина Порфиріївна

Завідувач методичного кабінету – Велика Олена Михайлівна

Провідний спеціаліст з правових питань – Стафійчук Галина Федорівна

Головний бухгалтер – Голумбйовська Людмила Іванівна

Наш Центр є одним із авторитетних галузевих закладів системи післядипломної освіти, який на належному освітньому та науково-методичному рівні забезпечує надання освітніх послуг із підвищення кваліфікації викладачів мистецьких шкіл, бібліотечних, музейних, клубних працівників, фахівців закладів мистецтва та туризму відповідно стандартів вищої освіти.

Заклад став об’єктом модернізації сучасного культурного простору, який миттєво реагує на вимоги часу і ситуації в країні, пропонуючи очну або дистанційну форми навчання.  Центр здійснює науково-методичне забезпечення системи післядипломної освіти фахівців галузі культури, мистецтв та туризму.

Слухачі мають змогу підвищити власний професійний рівень, ознайомитись з сучасними вітчизняними та зарубіжними методиками, новітніми досягненнями, перспективами розвитку культури і мистецтва, інноваційними технологіями, креативними формами роботи, зустрітися з професіоналами свого профілю, обмінятися досвідом та запозичити кращі здобутки.

До викладання у Центрі залучається професорсько-викладацький склад з усієї України та із-за кордону (зокрема США, Данії, Німеччини, Польщі Бельгії), провідні фахівці Міністерства культури та інформаційної політики, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Національної бібліотеки ім. Ярослава Мудрого, Національних музичних академій. У пріоритеті навчального процесу використання інформаційно-комунікаційних та цифрових  технологій в роботі закладів культури, порядок втілення культурно-мистецьких проектів, функціонування культурно-мистецьких хабів, проведення мистецьких заходів.

Слухачі Центру мають можливість познайомитися з креативними індустріями в галузі культури, онлайн-сервісом інформаційно-пошукового тезауруса, інноваційними методами викладання музично-теоретичних дисциплін, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, перспективами розвитку музичної педагогіки, зарубіжним досвідом навчання гри на музичних інструментах, стильовими особливостями народної та сучасної хореографічної культури та багатьма іншими оригінальними цікавинками педагогічної та професійної діяльності в мистецьких школах, коледжах, клубах, бібліотеках і музеях.

Поєднання теорії і практики, різноманітних ефективних форм навчання: тренінги, майстер класи, комп’ютерні практикуми, виїзні заняття до кращих закладів культури всеукраїнського масштабу – усе це чекає на слухачів нашого Центру.

Наш Центр модернізує зміст навчання шляхом введення у  навчальні програми  цифрового медіаконтенту, модулів з питань маркетології, культурології, менеджменту, педагогіки, психології, екології, інклюзії, правопросвітництва.

До послуг слухачів професійно сформований працівниками методичного кабінету Центру фонд ексклюзивних навчально-методичних, сценарних та репертуарних матеріалів; укомплектована новими цікавими, унікальними виданнями бібліотека; сучасно обладнаний комп’ютерний клас; актова зала з чудовою акустикою та сучасним інтер’єром; нове акустичне піаніно  YAMAHA.

Якщо Ви творча особистість і розвиток вітчизняної культури для Вас є пріоритетним, звертайтесь до Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму.

Ми працюємо для Вас і будемо раді вітати у нашому навчальному закладі, гостинно розмістимо у гуртожитку з усіма зручностями, створимо умови, щоб ви почувалися затишно і комфортно.

Електронна адреса: vonmc@i.ua та контактний телефон: (0432) 61 10 38

Будемо щиро вдячні за відгуки на нашому сайті.