Архіви за місяць: червня, 2024

Популяризація позитивного образу ветерана.

З метою популяризації позитивного образу ветерана та героїзації ветеранів у суспільстві, привернення уваги громадськості до ветеранської політики та вшанування пам’яті ветеранів Міністерство у справах ватеранів України розробило макети відповідної соціальної реклами.

З 10 по 17 червня 2024 року підвищувала кваліфікацію група викладачів класу фортепіано та концертмейстерів-піаністів мистецьких шкіл.

     Основою програми були відкриті уроки та концертні виступи викладачів, учнів Вінницьких мистецьких шкіл  та студентів Вінницького фахового коледжу мистецтв імені Миколи Леонтовича.  Вони сприяли формуванню та розвитку різноманітних компетентностей слухачів, які необхідні для успішної педагогічної та виконавської діяльності, а саме: педагогічних компетентностей (методичної, психолого-педагогічної та організаційної) виконавських компетентностей (аналітичної та концертмейстерської)загальних професійних компетентностей (комунікативної, …

18 червня 2024 року завершилось навчання методистів публічних бібліотек з тематики “Методична робота публічних бібліотек: трансформація діяльності бібліотек в реаліях сьогодення”.

Мета навчання – вдосконалення професійної майстерності та адаптація методичної роботи публічних бібліотек до актуальних вимог сьогодення. Учасники навчального процесу отримали ґрунтовні знання та навички щодо трансформації методичної роботи публічних бібліотек, ознайомилися з сучасними тенденціями розвитку методичної роботи, інноваційними методиками та технологіями, а також отримали практичні рекомендації щодо їх впровадження у власну роботу.

11 червня завершили підвищення кваліфікації викладачів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва мистецьких шкіл. Тема навчання: «Впровадження цифрових технологій під час викладання дисциплін образотворчого циклу. Розвиток дизайн-мислення засобами мистецтва».

Слухачі  набули нові знання на лекціях з цифрових технологій: штучного інтелекту, графічного дизайну на платформі Canva, платформу освітніх серіалів «Дія. Освіта»       Підведенням підсумків підвищення кваліфікації на базі Центру була створена та організована виставка творчих робіт викладачів «Краса Подільського краю».

10 червня завершили підвищення кваліфікації керівники закладів культури клубного типу . Тема навчання:«Шляхи підвищення ефективності роботи ЗККТ. Формування активної громадсько-патріотичної позиції мешканців громади».

В навчальній програмі заплановані і проведені різноманітні по формі заходи : семінари, тренінги, майстер класи , обмін досвідом роботи які дають можливість ефективніше організувати діяльність ЗККТ. Реалізація спільних акцій з місцевими органами влади, спрямованих на підвищення громадянської активності та патріотизму: участь у волонтерських проєктах і заходах, проведення фестивалів, концертів, ярмарок , присвячених національним святам і …