Архіви за день: 24 Травня, 2024

23 травня 2024 року для працівників Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму та працівників Вінницького обласного центру культури «Щедрик» проведений психологічний тренінг «Фізичний та ментальний КОД стійкості, через пізнання себе та своїх реакцій».

Тренінг проведений в рамках проєкту Сергія Кудлаєнка «Фізичний та емоційний КОД стійкості». Проводила тренінг психологиня Світлана Пиріжок. Учасники отримали знання та навички, які допоможуть їм жити більш стійким та емоційно здоровим життям.

22 травня 2024 року завершилося навчання з підвищення кваліфікації групи працівників обласних бібліотек. Тема: “Складові інноваційного розвитку сучасних бібліотек та професійних компетенцій бібліотечних фахівців”.

Слухачі поновили теоретичні знання з питань розвитку національної і світової бібліотечної галузі, використання штучного інтелекту в роботі бібліотечного працівника, набули досвіду розробки та реалізації власних інноваційних проєктів, дослідили нові технології та інструменти, які можна використовувати для вдосконалення роботи бібліотек. Навчання допомогло учасникам розвинути навички, необхідні для успішної роботи в динамічному та мінливому середовищі, а також …