Інформація про проєкт «Дія. Цифрова освіта»

Цифрова грамотність є одним із пріоритетних напрямків розвитку держави. В умовах повномасштабної та гібридної інформаційної війни росії проти України громадянам важливо опиратися ворожій пропаганді, вміти відрізняти фейки та максимально ефективно використовувати цифрові технології для перемоги й особистої безпеки та сприяння сталості розвитку.

Під час війни цифрові навички є однією з конкурентних переваг для пошуку віддаленої роботи, освіти чи підвищення кваліфікації. Цифрова грамотність дозволить проживати в країні зручніше: опанувавши цифрові навички, кожен українець зможе отримувати державні послуги онлайн, якісно підвищить рівень життя, впевнено користуватиметься соціальними мережами та Інтернетом.

На платформі «Дія.Цифрова освіта»: https://osvita.diia.gov.ua/, розміщено понад 90 безоплатних освітніх серіалів які в час війни мають особливо важливе значення, тести на цифрову грамотність, наприклад:

Також на платформі розміщено тести на цифрову грамотність та розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

Сторінки проєкту «Дія.Цифрова освіта» у соцмережах: