Завершила навчання група працівників бібліотек з тематики «Інформаційна грамотність та кібербезпека: компетенції для бібліотекарів». Згідно тематики слухачі опрацювали ряд тем зокрема:
- «Основи інформаційної та кібербезпеки» – лектор Галина Слотюк, заступник директора ВОУНБ ім. Валентина Отамановського;
- «Безпека в інтернеті: що потрібно знати» та «Інформаційний контент в соцмережах» – консультація Ярослави Бондарчук, завідувачки науково-методичного відділу наукової бібліотеки ВНМУ ім. Миколи Пирогова;
- «Критичне мислення та публічна комунікація в цифрову епоху» – тренінг Оксани Залюбівської кандидата педагогічних наук, доцента ВНТУ.
Слухачі отримали необхідні знання та навички безпечної роботи в мережі інтернет та зможуть ефективно популяризувати безпечну роботу серед своїх користувачів.
![](http://www.ckm.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/Screenshot_12-1024x462.png)
![](http://www.ckm.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/Screenshot_25-1024x522.png)
![](http://www.ckm.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/0-02-05-32c5feae989270d55fb2a9a65a606e99b30348a9dacbce0fcf44b8cae1e359f5_ee6d7ca7-768x1024.jpg)