З 10 по 17 квітня відбулось підвищення кваліфікації групи викладачів музично-теоретичних дисциплін мистецьких шкіл. В процесі навчання викладачі мали можливість розвитку психолого-педагогічної та музично-фахової компетенцій, набули нових теоретичних знань та практичних навичок з тем:«Складові психологічного здоров’я та рівноваги особистості» під керівництвом професора Олени Костюченко;
![](http://www.ckm.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/Костюченко-1-1024x581.png)
«Самодопомога та самовідновлення в умовах кризових ситуацій» за допомогою кандидата психологічних наук Марини Бриль
![](http://www.ckm.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/Марина-Бриль-2-1024x576.png)
«Баланс ментального здоров’я» з практичним психологом Галиною Бурковською;
Надання психологічної допомоги учасникам навчального процесу під час війни опрацьовували з практичним психологом Анатолієм Брунем.
Елементи інклюзивної компетентності викладачі опановували з Мариною Бриль, директором комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр №1 Вінницької міської ради», Ольгою Гарлінською та реабілітологом Яною Гюзелсу.
![](http://www.ckm.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/Ольга-Гарлінська-3-1024x576.png)
Отримані знання і навички забезпечать викладачам здатність до самостійної успішної реалізації в процесі музичної освіти дітей.