Якісна підготовка хореографів є ключем до успішного розвитку танцювального колективу та збереженням традицій хореографічного мистецтва. Участь у майстер-класах, семінарах і практикумах дала можливість дізнатися про нові техніки, методики та інновації у хореографічному мистецтві. Слухачі попрацювали в різноманітних стилях та техніках, таких як: сучасний танець, класичний танець, народно-сценічний танець, джаз, хіп-хоп, джайв .
Хореографи обмінялись досвідом передавати свої знання учням, адаптуючи методи навчання до різних вікових груп та рівнів підготовки.
Фахівці впевнилися в необхідності постійного вдосконалення своїх навичок та знань, активно займатися саморозвитком, підтримувати високий рівень професіоналізму, оволодівати новаціями у хореографії.
![](http://www.ckm.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-21_16-13-51-941-1024x708.jpg)
![](http://www.ckm.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-21_16-15-51-892-1024x621.jpg)
![](http://www.ckm.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-21_16-17-20-332-1024x691.jpg)
![](http://www.ckm.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-16_14-07-37-633-1024x663.jpg)